184A6840.JPG

NA•TILI за свідоме споживання та повільну моду.

 

Наші колеції завжди базові і не залежать від трендів. 

 

Ми прагнемо змінити ставлення жінок до свого тіла. Не гнатися за стереотипами і любити себе в білизні без кісточок та пуш-апів.

 

Ми використовуємо безпечні для природи матеріали і обираємо сертифікованих постачальників.

 

Тому що нам

не байдуже

Народження NA•TILI

Ми дивилися на балерин, коли нам прийшла ідея створити NA•TILI. Танцюристи перебували в постійному русі, їх тіла були гнучкі і красиві, а костюми - немов друга шкіра.

 

«Зробити б таке для повсякденного носіння. Щоб зручне, і при цьому виглядало елегантно і жіночно».

 

Вже через місяць ми намалювали перші ескізи нашої білизни.

 

А потім задумались. Яку користь наш бренд принесе світу? Найбільше не хотілося створити ще одне джерело екологічної катастрофи.

 

Ми вирішили, що наша білизна принципово буде органічною. Знайшли тканини, що не шкодять природі та створили нашу бамбукову історію.

 

У NA•TILI ми віримо в повільну моду, рівні шви і нюдові кольори, і дуже сподіваємося, що ти розділиш цю любов з нами.

1609269277900.jpg

Команда

 За кожним брендом стоїть людина (або ціла команда людей), які придумують, втілюють, вдосконалюють, хвилюються за свій продукт. Але для тебе вони непомітні. Ти бачиш лише кінцевий результат їх роботи. І ми вважаємо, що це не зовсім справедливо. Тому, давай знайомитись ближче.

Лєна, Яна, Алла — команда NA•TILI. Ми три дівчини, які об'єднались заради одного проєкту. У нас різна фігура, колір волосся, характер та компетенції, але спільні цінності, які лежать в основі нашого бренду.