ПОВЕРНЕННЯ

 

Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу протягом 14 календарних днів з дня отримання Товару, не рахуючи дня покупки, за винятком Товарів, які не підлягають обміну та поверненню відповідно до Постанови КМУ № 172 від 19.03.1994 “Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів” зі змінами та доповненнями.

 

Товар, що повертається, з усіма пломбами, ярликами повинен бути висланий Покупцем поштою за наступною адресою: м. Київ,  вул. Воскресенська, 16А.

 

Повернення Товару належної якості

 

Повернення Товару належної якості можливе у випадку, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також збережений розрахунковий документ, виданий Покупцеві разом з проданим товаром.

 

При відмові Покупця від Товару згідно п.6.2.1. Продавець повертає йому вартість повернутого Товару за винятком штрафу за відмову від Товару, який визначається Продавцем індивідуально по кожному Замовленню, відправленому за межі України, протягом 30 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом з заповненим Покупцем заявою на повернення. Вартість зворотної доставки Товару в разі повернення оплачується Покупцем. Повернення грошових коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній в замовленні на Товар, за умови надання такою особою копії його (її) національного паспорту та ідентифікаційного коду. У разі, якщо Покупець в замовленні вказав невірні дані, або не надав для повернення грошових коштів всі документи, перераховані вище, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцеві в поверненні коштів.

 

Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди і зажадати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов’язаний повернути сплачену за повернутий товар грошову суму протягом 30 днів з дня повернення Товару.

 

Повернення Товару неналежної якості:

 

Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті або в електронному листі. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на Сайті або в електронному листі не є ознакою неякісної або не функціональні Товару.

 

Зовнішній вигляд і комплектність Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.

 

Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

 

Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості, і інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст. 8 «Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості» Закону України «Про захист прав споживачів».

 

Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред’явлення відповідної вимоги (п. 4 ст. 12 Закону України «Про захист прав споживачів»).

 

Повернення грошових коштів здійснюється шляхом повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту, якою було здійснено оплату, або за допомогою банківського переказу, в залежності від того, яким чином здійснювалася оплата за Товар.

 

Гарантійний термін на Товари встановлюється виробником і вказується на етикетці або на ярлику. Продавець забезпечує належне застосування, використання товарів протягом гарантійного терміну.

Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб, або непереборної сили.