ДОСТАВКА

 

Товар доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення з оплатою на сторінці оплати Сайту або електронного інвойсу за товар банківською карткою або банківським переказом (в т.ч. міжнародних). Способи доставки: кур’єрська служба Нова Пошта або інші кур’єрські служби на розсуд Продавця в режимі “Експрес”. Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені Покупцем з менеджером при підтвердженні Замовлення.

 

Територія доставки Товарів, представлених на Сайті, не обмежена межами України.

 

Затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

 

При доставці Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, зазначеній в замовленні в якості одержувача (далі Покупець і третя особа іменуються «Одержувач»). При неможливості отримання Замовлення  зазначеними вище особами, Замовлення може бути вручений особі, яка може надати відомості про замовлення (номер відправлення і/або ПІБ отримувача).

 

Ризик випадкової втрати або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення і проставлення Одержувачем Замовлення підпису в документах, що підтверджують доставку Замовлення.

 

Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги Товару, регіону та способу доставки на останньому етапі оформлення Замовлення.

 

Обов’язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним в момент отримання Покупцем відправлення, як цей момент визначається відповідно до діючих правил поштового зв’язку.

Порядок доставки та розкриття відправлень, що містять товар, визначається діючими правилами поштового зв’язку.

 

При прийнятті Замовлення від кур’єра, Одержувач зобов’язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити термін служби доставленого Товару і цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленому Товару, Одержувач розписується в «Бланку доставки замовлень». Підпис в постачальних документах свідчить про те, що претензій до Товару отримувача не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов’язок щодо передачі Товару.

 

Уточнити дату, час і при необхідності маршрут доставки, можна у менеджера, який зв’язується з Покупцем для підтвердження Замовлення.

 

Користувач розуміє і погоджується з тим, що:

здійснення доставки – окрема послуга, яка не є невід’ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов’язаннями Продавця. У зв’язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару виїхавши до Покупця і не має на увазі можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такої, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

 

Всі товари, придбані Покупцем на Сайті і відправлені за межі України, можуть обкладатися імпортними податками, зборами, ПДВ і обмеженнями на ввезення в країні отримання, зазначеній Покупцем, оплата яких – особиста відповідальність Покупця і їх розмір не може бути повністю або частково компенсований Продавцем або розрахований заздалегідь на Сайті.